Fjolla ekspozon këmbët e gjata

Fjolla e Albanit poston fotografi joshse nga dhoma e gjumit

 

Fjolla shumë herë është pjesë e lajmeve rozë, duke u komentuar për linjat perfekte që ka.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar momente nga përditshmëria, ku gjithmonë duket bukur, shkruan “Kosovarja”.

Edhe këtë herë, e veshur komplet në të zeza, ajo duket perfekte teksa edhe ekspozon këmbët e saj.

Jo vetëm këtu, gruaja e Albanit gjithmonë duket mahnitëse.

Shikojeni dhe binduni.

Fjolla ekspozon këmbët e gjata (worldtopnewses.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *