Tag Archives: Show Biz

Ka diçka që bashkon Armina Mevlanin dhe Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian u martua me Travis Barker në një dasmë sa luksoze aq dhe private në Portofino në Itali. Mes detajeve të dasmës dhe fotove nga të ftuarit, çfarë bëri përshtypje ishin edhe sandalet e nuses. Kourtney mbante veshur një palë sandale të kuqe me detaje lulesh nga Dolce Gabanna dhe Armina Mevlani rikujtoi se […]

Sytë do tju mbesin te ajo, kjo është e dashura e re e Robertit

  Ai, është personazh shumë i komentuar. Këngëtari Robert Berisha bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza në fjalë quhet Laureta Maqedonici dhe dyshja është bashkë prej disa muajsh. I ftuar së fundmi në “Why not”, Roberti nuk ngurroi të fliste për bukuroshen duke treguar se ajo është e gjatë dhe kur vesh taka […]

“Siq e ka bërë nëna” ,kaq e bukur po duket para pasqyrës Shkurta

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ndonëse është shumë aktive nëpër dasma dhe ahengje, Shkurtja është një nënë shumë e angazhuar, shkruan ORAinfo. Përveç angazhimi të madh që ka në profesionin e saj, ajo gjen kohë të kujdeset edhe për vetën e saj Së fundmi ajo është parë në një […]

E Fundit – Sali Berisha I Paparë: “Kjo Është Dashnorja E Fundit E Kryeministrit Edi Rama” FOTO

Ish-kryeministri Berisha ka risjellë një histori rozë të Ramës, me një punonjëse të Ambasadës greke në Tiranë, e cila është e njohur në rrethin e gazetarëve. Gruaja e cila u dashurua me Ramën, sipas Berishës, shoqërohej me një pjesë të gazetarëve të asaj kohe, dhe kishte ndjenja të forta për Ramën.Ndiqen! videon per te kuptuar […]

Nuk do t’ja dijë për moshën/ Rovena Dilo publikon foton pro vokuese me rrobabanjo- I ka kaluar të 50-tat por duket Uau

Rovena Dilo është një nga zërat potentë që ka shkëlqyer prej vitesh në skenën shqiptare.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon.. Ndonëse vitet kanë kaluar, mosha për të ka mbetur thjesht një numër, pasi rreth të 50-tave shfaqet në formë të mirë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon […]

Upss/ Aurela Gaçe mby tet në lot/ Si e ka punën trimja e Vlorës

Aurela Gaçe ka reaguar për herë të parë pas kritikave që i janë bërë lidhur me këngën e saj më të re “Lento Lento”. Një ndër to ishte gazetari Aleksandër Çipa, i cili tha se është e pakuptimtë që një artiste e madhe si Aurela Gaçe të bjerë në varfërinë e së thjeshtës pa përmbajtje. […]

Ishin të gjithë aty/ Aktorja tregon çfarë bëri me aktorin Bruno Shllaku: E lëpiva disa herë te… kam bërë gjithë ato prova

Modelja Serena Sula, ka qenë pjesë e filmit “I love Tropoja”. Serena shfaqet në skenën kur Ermal Mamaqi dhe Bruno Shllaku shkojnë në kazino. Modelja ka treguar gjatë intervistës se për ka bërë 6-7 prova për skenën ku duhet të lëp inte tek qafa Brunon.“Shumë prova kemi bërë atë ditë, 6-7 prova. Unë isha ajo […]

Dikush e fotografon “cυIIak” Nora Istrefin! Keni çfarë të shihni

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi dallohet gjithmonë për linjat që posedon. Ajo në të shumtën e rasteve kalon në lajm për fotot provokuese. Dikush e fotografon “cυIIak” Nora Istrefin! Keni çfarë të shihni Këtë herë, vëmendje marrin të pa’smet e saj, duke fokusuar shumë në fotot e postuara. Shikojeni edhe ju se si po duket. […]

Nuk I Ka Mirë Punët Me Burrin/ Flet Manjola Nallbani: Ja Si Është Pun

E ftuar puntatën e sotme në emisionin “E diell” ishte këngëtarja e njohur Manjola Nallbani, e cila gjatë bisedës në studio është ngacmuar nga gazetari Ervin Kurti. Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar shumë gjatë kohës.Përveç muzikës që realizon, ajo është në qendër të mediave rozë për linjat perfekte trupore […]

Rita Haziri bënë frizurën e ish-kryeministres së Ukrainës, Julia Timoshenko

Rita Haziri, është njëra nga këngëtarët më të dashurua për publikun, edhe pse është e re në tregun muzikor. Të veçantë e bënë fakti se në tregun muzikor ajo është paraqitur krah të dashurit të saj, Fidan Gashi, shkruan Kosovarja. Në paraqitjen e fundit ajo duket shumë në formë, ku frizura e saj merr gjithë vëmendjen. […]