Ka diçka që bashkon Armina Mevlanin dhe Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian u martua me Travis Barker në një dasmë sa luksoze aq dhe private në Portofino në Itali. Mes detajeve të dasmës dhe fotove nga të ftuarit, çfarë bëri përshtypje ishin edhe sandalet e nuses.

Kourtney mbante veshur një palë sandale të kuqe me detaje lulesh nga Dolce Gabanna dhe Armina Mevlani rikujtoi se po të njëjtat i ka veshur vetë ajo në fejesën me Shkëlzen Berishën.

Ka diçka që bashkon Armina Mevlanin dhe Kourtney Kardashian – Gazeta Express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *