Tag Archives: #Putin

Ish-shefi i inteligjencës : Deri në 2023, Putin do ta humb pushtetin dhe do të mbyllet në çmendinë

Ish-shefi i inteligjencës britanike parashikoi se presidenti rus, Vladimir Putin, brenda vitit do ta humbë pushtetin dhe do të mbyllet në një qendër mjekësore për trajtim të një sëmundje të gjatë kronike. Sir Richard Dearlove ishte në krye të Shërbimit Sekret të Inteligjencës së Mbretërisë së Bashkuar, ndryshe MI6, prej vitit 1999 deri në vitin […]

jme ”Kanë kryer rite të çuditshme edhe në Shqipëri”/ Dalin detaje rrëqethëse, e shkuara e Putin shumë e errët

Eksperti i kri minalistikës, Ervion Karamuço ishte i ftuar në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” ku foli për profilin psikologjik të liderit rus, Putin. Duke cituar Pentagonin, eksperti tha se lideri rus mund të vuajë nga sindroma të caktuara që nga lindja dhe nga çrregullime të personalitetit. “Ka pasur një fëmijëri traumatike. Ai është insertuar në […]

E PAPRITUR/ Shtetet më të fu qishme të botës G7 po i përgatisin Putin-it ramjen më të madhe ! Ja cfarë po i bëjnë tani..

  -E PAPRITUR/ Shtetet më të fu qishme të botës G7 po i përgatisin Putin-it ramjen më të madhe ! Ja cfarë po i bëjnë tani.. -Udhëhe qësit e vendeve të G7-ës u zotuan të ulin gradu.alisht ose të ndalojnë impo rtin e karb urantit rus ndër sa u takuan me Pres identin e Ukrainës […]

My Blog Sample Page Ja se sa gra dhe cilat ishin lidhjet e Alexander Putinit gjate jetes se tij / Do habiteni

  E dashura e tij e fundit men.dohet se ndodhet në Moskë, ndërsa është foto.grafuar me një unazë martese në gisht.Ka spekulime se Alina Kabaeva është martuar fshe.hurazi me Putinin. The Mirror ka bërë një për.mbledhje të emrave të të dashurave të njohura të pre.sidentit rus. Alina KabaevaMuajin e ka.luar u pretendua se atletja Alina […]

Çfarë tipi i njeriut është Vladimir Putin / Ish-agjenti Rus, që nga afër kishte njohur Putinin jep detaje ! Ai tha se Putin është i cmendur për shkak se…

Tek sa kriza e lu ftës po thell.ohet dhe lëvizjet e Moskës po shqetësojnë Perëndimin skenarët për shëndetin e lide rit rus Vladimir Putin sa vijnë e po shtohen sipas një agje.nti të KBVsë që tashmë strehohet dhe jeton në një vend Perën.dimor Putini vuan nga parkinsoni dhe demenca në fazat e hershme.Ai në fakt […]

PIani i rrezikshem i Putin zbulohet nga opozita e tij / Keto dy shtete jane ne rradhe per te suImuar Rusia..

-PIani i rrezikshem i Putin zbulohet nga opozita e tij / Keto dy shtete jane ne rradhe per te suImuar Rusia.. -Rusia fes ton në 9 Maj përvjetorin e fito.res ndaj naz izmit ndërkohë që ekspertët vlerë sojnë se me humbjen që po pëson ush tria ruse në Ukrainë kreu i Kremlinit po bëh.et gjithnjë […]

Sun: Vladimir Putin në gjendje të rëndë shëndetësore, nën kujdesin intenziv të mjekëve

Mjekët në Rusi po i bëjnë kontrolle strikte Vladimir Putinit, në përpjekje për të fshehur gjendjen e tij të rëndë shëndetësore, shkruan The Sun, përcjell Periskopi. Një nga gjërat më të rëndësishme për Kremlinin është ta mbikqyrë imagjin e të njeriut të fuqishëm, Vladimir Putin, shkruan mediumi britanik. Moska ka vazhduar të jetë gojëmbyllur teksa […]

Kjo është e dashura e Putinit, 31 vite më e re se ai, ish-sportistja e njohur që jeton në Zvicër

Ish-sportistja e njohur ruse, Alina Kabaeva flitet ndër vite që është e dashura e Vladimit Putinit, por që lidhja e tyre kurrë nuk është bërë publike. 38 vjeçarja jeton në periferi të Gjenevës në Zvicër, buzë liqenit në një vilë tejet lυksoze. Udhëheqësi rus ka zyrtarisht dy vajza nga martesa e tij e mëparshme me […]

    Dje u festuan Pashkët Ortodokse. Presidenti rus Vladimir Putin mori pjesë në një liturgji të Pashkëve të udhëhequr nga Kisha Ortodokse Ruse, e cila mbështeti atë që Kremlini e quan “operacioni i tij special ushtarak” në Ukrainë. Ai u incizua nga kamerat teksa qëndroi dje në Katedralen e Moskës, duke mbajtur një qiri […]

Gjithë bota mban frymën/ Ja cfarë ka në cantën e zezë të Putinit….

Presidenti rus Vladimir Putin ka rikthyer edhe një herë frikën te e gjitha bota. Mediat ndërkombëtare kanë kapur një detaj të fortë gjatë vizitës së Putinit në funeralin e një mikut të tij.Gjatë kohës që ai lëvizte, një nga personat që e shoqëronte u pa të mbante në dorë një çantë të zezë, e cila […]