Tag Archives: Ngjarje jete

Ai i gërvishti makinen luksoze, gjesti i të varfrit e lë pa fja lë pronarin e mjetit luksoz

Ndodh shpesh që i ndershmi me shumë mundësi të jetë i varfër. Një njeri i varfër ka gërvishtur aksidentalisht një makinë BMW që ishte e parkuar në një rrugë. Kështu që, ai i la një shënim të përzemërt pronarit të makinës duke thënë se i erdhi shumë keq për ngathtësinë e tij dhe i kërkonte […]

Just another WordPress site Tashmë I Njohur Për Të Gjithë Botën/ Ky Është 14 Vjeçari Që Parashikoi Ѕhрërthimin E Раndemisë Globale, Ja Çfarë Këѕhillaѕh Jep

    Ábhigya Ánand u bë mjaft popullor në internet pasi parashikoi me saktësi pandeminë e K0VID. 14-vjecari përshkroi në një mënyrë mjaft të guximshme sesi një katastrofë e madhe do të prekte njerëzimin, e pas kësaj u zh duk për disa muaj. Shtyp hapesiren rek.lamuese me poshte dhe lexo lajmin e plote Kur u […]

Humbi jetën pas sëmundjes, burri thirrje nga arkivoli: Hapeni këtë m*t, shpërthejn në të qeshura(Video)

  Ndoshta nuk keni parë kurrë një ceremoni të tillë mo.r t o re, teksa të gjithë familjarët dhe të pr anishmit, pasi v a.r ro sjes së të da shurit të tyre sh p ë r th ejnë në të qeshura.Epo për këtë është ku jdesur vetë i ndjeri, për t’ua bërë largimin edhe […]

Dy shokët blenë tokën, e punuan dhe mbollën, ditën e ndarjes së të korrave shkuan te kryeplaku…

  Dikur në një fshat jetonin dy shokë Rinku dhe Mohan.Të dy së ​​bashku blenë një copë tokë dhe vendosën të fillonin të mbjellat në atë tokë.Mohan punonte shumë, ndërsa Rinku besonte se nëse do të ulej dhe do të lutej gjatë gjithë ditës, atëherë Zoti do t’i bëjë të gjitha punët për të.Mohan filloi […]

Jemi Me Fat Gjendet Edhe Tek Ne / Ja Cila Është Lulja Që Kushton Sa Një Shtëpi, Po E Gjetët Anglia Jep 10 Mijë Euro

    Jemi Me Fat Gjendet Edhe Tek Ne / Ja Cila Është Lulja Që Kushton Sa Një Shtëpi, Po E Gjetët Anglia Jep 10 Mijë Euro PER TE LEX.UAR ME SHUME SHT,YPNI HAPS.IREN REK.LAMUESE TUTJE Kjo bimë rritet në z onat malore. E quajtur “Lulja e Darvinit” apo “Primula e pranverës”, ka vlerë të […]

Ç’do të thotë kur gjen para në rrugë? Mësojeni një herë e mirë të vërtetën

    A keni gjetur ndonjëherë një monedhë në rrugë ose në ndonjë cep të largët të shtëpisë? Le të zbulojmë kuptimin e kësaj ngjarje të rastësishme. Sipas shumëkujt, ky zbulim ka një vlerë që nuk është aspak thjesht materiale. Disa besime popullore shoqërojnë me një kuptim thellësisht shpirtëror zbulimin e një monedhe përtokë. PER […]

Ky Pronαr Shοkohεt Kur E Shef Se Çfarë I Bën Sekretαresha Dυke… ( VIDEO)

  Ky pronαr shοkohεt kur e shef se çfarë i bën sekretαresha dυke… ( VIDEO)Një biznesmenn zbuloi një situatë të paz.akontë në zyrat e tij, teksa po kontrollonte në fund të ditës atë që kamerat kishin kapur..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen […]

Pëllumbi Që Qëndroi Mbi Pacientin Në Spital/Ku I Tronditi Mjekët Pasi Kuptuan Arsyen (VIDEO)

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , //EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet […]

Kjo Bukuroshe E Bën Me Shumë Krenari/ Poston Foto Duke Mjel Lopën, Por Shqiptarët I Bëjnë Komente Që Nuk I Priste

Për dallim nga shumë femra nëpër fshatra të ndryshme shqiptare që sot hez.itojnë të merren me lopët e shtallat, kjo bukuroshe nuk ka hezi.tuar të mjelë lopën dhe të bëjë edhe fotografi duke kryer këtë punë, e cila më pas është he.dhur në rrjetet sociale. Sigurisht që ajo pas punës së saj do të jetë […]

E TRlSHTË! 18-vje.çarja hu.mb je.ten pasi li.nd në shtëpi, nuk e dinte që ishte shta.tzënë

  E reja brita nike Danielle Jones, 18 vj eç, ka nd ërruar je të teksa u dërgua me urg jencë në spi tal. E reja, e cila nuk e dinte se ishte sht atzënë, u dër gua me urgje ncë në sp ital në mesditën e së Dielës pasi li ndi fë mijën e […]