Xhensila shtatzënë për herë të dytë? Ky detaj hedh dyshime

 

 

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj dhe aktori, Besart Kallaku janë prindër të një vajze.

Së fundi këngëtarja bashkë me bashkëshortin dhe vajzën, kanë nisur pushimet e tyre.

Në disa imazhe që ajo ka hedhur së fundi në rrjetin social të Instagramit, janë ngjallur dyshime për një shtatëzani të dytë.

Xhensila shihet të jetë e shtrirë në det bashkë me vajzën e saj, teksa vajza e saj Ajka është duke ia shikuar barkun asaj.

Nuk dihet nëse veprimi i vajzës së çiftit ishte e natyrshme, apo ajo po paralajmëron për diçka.Ndryshe, Xhensila Myrtezaj njihet për format e saj trupore tejet seksi.

Xhensila shtatzënë për herë të dytë? Ky detaj hedh dyshime – Ora Info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *