Vjen Thirrje E Prerë Për Albin Kurtin Dhe Vjosa Osmanin Për Ambasadorin: Shkarkojeni Këtë Serbo-JugosIIav, Ky Tip Me Bindje Zag Ari E Urr En Kosovën

 

Gazetari e shkrimtari, Salih Kabashi u ka bërë thirrje kryeministrit Kurti e presidentes Osmani që ta shkarkojnë ambasadorin e Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj, i cili u përfshi në skandalin në Slloveni.Përmes një një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Kabashi ka hedhur akuza ndaj Martin Berishajt, duke e quajtur serbo-jugosllav, e që e urren Kosovën.“Ky tip i kulluar serbo-jugosllav, i ka kaluar gati katër dekada në thurje intrigash nga më të ndryshmet. Ky farë Martini nuk e ka dashur Kosovën kurrë. Kurrë. E ka urrejtë. Ama fort ia ka pasë anda paret e popullit të saj”, ka shkruar ai.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK IAMEN ME POSHTE

Kabashi i cili është edhe veprimtar i vjetër në Slloveni, ka thënë se për shumë kohë ambasadori, Martin Berishaj ka bashkëpunuar me trafikantë serbë e shqiptarë në Slloveni.“Ambasadorin e tashëm, për tri dekada më së shumti ke mund me e pa me trafikantë e hajna shqiptarë e serbë në Lubjanë e në Slloveni…Nuk është çudi se si ky karrierën e tij po e mbyll si një mashtrues e mafioz përmasash mbirajonale”, tregon ai.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK IAMEN ME POSHTE

Vjen thirrje e prerë për Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin për ambasadorin: Shkarkojeni këtë serbo-jugosIIav, ky tip me bindje zag ari e urr en Kosovën – Online (trendeonline.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *