Thaçi e Veseli e tronditin Albulena Haxhiun


Por në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”, pak para nisjes, Haxhiu ka treguar më detajisht se me kë do të takohet e kë jo. Me ish-presidentin Hashim Thaçi e ish-kreun e PDK-së, Kadri Veseli, ajo nuk do të zhvillojë takim.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK IAMEN ME POSHTE

“ Do ta takojmë Jakup Krasniqin, Rexhep Selimin, Nasim Haradinajn, Hysni Gucatin dhe Pjetër Shalën. Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli nuk na kanë pranuar, kurse gjykata nuk na e ka mundësuar takimin me Salih Mustafën”, ka thënë Haxhiu.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK IAMEN ME POSHTE

Thaçi e Veseli e tronditin Albulena Haxhiun – BUZZ (lajme.buzz)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *