Sytë do tju mbesin te ajo, kjo është e dashura e re e Robertit

 

Ai, është personazh shumë i komentuar.
Këngëtari Robert Berisha bëri publike lidhjen e tij të re.
Vajza në fjalë quhet Laureta Maqedonici dhe dyshja është bashkë prej disa muajsh.

I ftuar së fundmi në “Why not”, Roberti nuk ngurroi të fliste për bukuroshen duke treguar se ajo është e gjatë dhe kur vesh taka ia kalon atij.
“Jemi njësoj me gjatësi, por me taka ma kalon içik. Ama ajo nuk përton, ulet pak dhe e puth unë”, tha këngëtari i njohur.

Sytë do tju mbesin te ajo, kjo është e dashura e re e Robertit (gazetastar.pw)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *