“Siq e ka bërë nëna” ,kaq e bukur po duket para pasqyrës Shkurta

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.
Ndonëse është shumë aktive nëpër dasma dhe ahengje, Shkurtja është një nënë shumë e angazhuar, shkruan ORAinfo.
Përveç angazhimi të madh që ka në profesionin e saj, ajo gjen kohë të kujdeset edhe për vetën e saj

Së fundmi ajo është parë në një qendër estetike, ku shihet se është kujdesur për lëkurën dhe fytyrën e saj.

Pak e grimuar, ajo ka postuar një foto para pasqyrës./ORAinfo/

“Siq e ka bërë nëna” ,kaq e bukur po duket para pasqyrës Shkurta (gazetastar.pw)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *