Shyhretja pozon e lumtur më nënën, nusen, vajzat dhe miket e saj

Shyhrete Behluli gjithmonë pozon në mënyra unike për ndjekësit që ka.

Edhe pse në moshë, ajo nuk ndalet me përkushtimin ndaj vetës, duke tërhequr vëmendje të madhe në çdo kohë.

Mbrëmë, në imazhin e publikuar ajo shihet se ka shijuar iftarin bashkë me personat e rëndësishëm.

Përveç nuses dhe vajzave, në këtë tavolinë prezentë janë edhe mikeshat e saj./Kosovarja/

Shyhretja pozon e lumtur më nënën, nusen, vajzat dhe miket e saj – Gazeta Opinioni (revistaopinioni.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *