Sabiani rrëfen se kur nisi miqësia me Ilirin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP

 

Dyshja e spektaklit ishin të ftuar sot në programin “Shqipëria Live”, ata zbuluan se kur ka nisur shoqëria e tyre, gjatë kohës kur kanë qenë në shtëpinë e famshme.

Sabiani tha se çdo gjë ka qenë e natyrshme, gjatë bisedave lidhur me ngjarjet mes banorëve, “Iliri diskutonte për 100 mijë euroshin dhe unë i thosha, sdua të fitoj ti je 100 mijë euroshi im”, thotë Sabiani.

Ndryshe, kjo ishte hera e parë që ish-banorët e shtëpisë, Sabiani dhe Iliri ishin bashkë në një studio televizive.

Ndiq videon e mëposhtme teksa flasin edhe për eksperiencën e tyre, gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP Albania”./Lajmi.net/

 

Sabiani rrëfen se kur nisi miqësia me Ilirin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *