Rozana Radi ka dy fjalë për Yll Limanin

 

 

Yll Limani është një prej artistëve më të talentuar, edhe pse është i ri në moshë, këngët e tij janë ato që menjëhërë bëhen hite, menjëhërë pas publikimit të tyre

Ato dëgjohen nga artistë që janë prej kohësh në skenë, dhe i bëjnë kompimente Yllit.

 

 

Rozana Radi ka shpërndarë një video teksa këndon këngën e Yllit.

“Po sa të bukura i ke këto këngë”-kishte shkruar Rozana në mbishkirimin e videos, ndërsa, Ylli e kishte rishpërndarë videon dhe kishte shkruar “artiste” për Rozanën./Kosovarja/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *