Po “Besohet” që kjo është arsyeja pse Blero dhe Afrona u ndanë

 

Ishte viti 2019, kur këngëtari Blerim Muharremi ( i njohur si Blero ) dhe Afrona Dika kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në Gjirin e Lalzit në Durrës.
Ani pse të martuar, Afrona vazhdonte jetesën e saj në Zvicër, derisa Blero në Kosovë.

Por duket se jo gjithçka po shkon mirë për çiftin.
Sipas burimeve të Prive, ky lajm fatkeqësisht është i vërtetë, ku është konfirmuar ndarja e tyre.
Siç thuhet nga ta problemet e ndarjes së tyre janë të vjetra, ndërsa një prej arsyeve që konsiderohet se ka shkaktuar ndarjen e tyre është distanca, ku madje Blero ka dy muaj që nuk ka shkuar në Zvicër.

Po “Besohet” që kjo është arsyeja pse Blero dhe Afrona u ndanë (gazetastar.pw)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *