Për Borën? – Donaldi melankolik: Duhet ti tregoj asaj se si ndihem…

 

Trekëndëshi Bora – Donald – Beatrix, ende po komentohet me polemika të ndryshme nga publiku.

Aktori Veshaj dhe këngëtarja Ramosaj së fundi i dhanë pikën e fundit se janë ndarë duke mos ndjekur njëri tjetrin në Instagram, dhe duke fshirë kujtimet brenda Big Brother VIP.

Si duket Donaldi është duke e përjetuar ndarjen por nga cila, Bora apo Beatrixa?, ai ka postuar një video në InstaStory derisa këndon “Mashup”nga këngëtari T Pain, këngë kjo që flet për dashurinë.

Kjo ka mjaftuar që ndjekësit të dyshojnë se është dedikim për Borën.

 

Për Borën? – Donaldi melankolik: Duhet ti tregoj asaj se si ndihem… (infokosova.net)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *