Pasi fshiu të gjitha fotografitë në Instagram, Luana Vjollca tregon se është duke kaluar një traumë

 

Luana Vjollca njihet për karakterin e saj mjaft të çiltër që gjithherë shfaqet unike në ekran

Bukuroshja bionde para disa ditësh fshiu të gjitha fotografitë në faqen e saj zyrtare në Instagram, shkruana “Kosovarja”.

Së fundi, ajo postoi një fotografi në InstaStory ku dukeshin vetëm njëra dorë dhe gjysma e fytyrës.

Në mbishkrimin e saj moderatorja ka shkruar “Traumë”, duke treguar se kjo është gjendja e saj momentale që është duke kaluar.

Duke mos zbuluar më shumë nuk dihet se çfarë ndodhi papritur me prezantuesen por mbetet të shihet më tej.

Pasi fshiu të gjitha fotografitë në Instagram, Luana Vjollca tregon se është duke kaluar një traumë (kosovarja-ks.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *