Nuk Kam Per Ta Harruar Kurre, Rrefehet Alketa Vejsiu : Kur Kam Qene 14-15 Vjece, Tani I Top-It Me Tha Qe …

Alketa Vejsiu ishte e thirrur në emisionin Ilva Now Ajo ndër të tjerat foli dhe për fillimet e saj duke u shprehur se kur ajo ishte 14 15 vjeç Dritan Hoxha themeluesi i TopChannel i ka dhënë një këshillë që ndikoi në karrierën e sajMbaj mend kam qenë 14-15 vjeçe kur më tha Tani i Topit që në ekran duhet të vendosësh një mur mes teje dhe publikut duhet që njerëzit mos të dinë vuajtjet dhe problemet
Duhet vetëm ti argëtosh dhe të jesh vetëm pozitive dhe tu japësh më të mirënNë fund të ditës publikut nuk i duhet sa vuajmë ne të siguroj që kam luftërat e mia Njerëzit nuk duan të dinë sa shumë jemi lodhur ne.

 

Nuk Kam Per Ta Harruar Kurre, Rrefehet Alketa Vejsiu : Kur Kam Qene 14-15 Vjece, Tani I Top-It Me Tha Qe …

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *