Nuk do ta besoni se kënd e ka takuar Sarah Berisha

Sarah Berisha është tani më e njohur për të gjithë.

Ajo vazhdon të pëlqehet në masë të madhe që nga dalja e saj nga “Big Brother Vip”,- shkruan “Kosovarja”.

Sarah po takohet vazhdimisht me shokët e kolegët e të dashurit të saj Dj PM, të cilët janë edhe fytyra publike, shkuan”Kosovarja”.

Së fundmi, ajo është takuar më Poem Blu, vajzën e Ledri Vules dhe Sara Hoxhës, çiftit më të dashur të estradës.

 

 

https://www.kosovarja-ks.com/nuk-do-ta-besoni-se-ke-e-ka-takuar-sarah-berisha/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *