Mozziku ia fut Loredanes,Kapet Me Modelene Hot Gjermane(FOTO)

 

Mozzik tanimë është një baba be qar.Ai dhe Loredana Zefi sërish janë ndarë edhe pas riba shkimin që patën muaj më parë, shkruan lajmi.net.Ani pse ishte Loredana ajo që ka treguar se mes saj dhe Mozzik lidhja ka përfu nduar, në anën tjetër Mozzik ka qëndruar përherë i heshtur.

Ndonëse tani është be qar, Mozzik ka treguar se pse po e ka të vë shtirë ta gjejë shpi rtin e tij binjak.Në shaka e sipër ai ka postuar një foto me shkrim ku thuhet: “2 par çorapa nisoj spo muj mi gjet, e pe gjej shpirtin binjak”

Mozziku ia fut Loredanes,Kapet Me Modelene Hot Gjermane(FOTO) – Shqiperia (trendliveg24.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *