Mos i ka punët keq me Markun? Rudina flet hapur: Më thotë në mëngjes t’i je nisur për…!!

 

Rudina Dembacaj shpeshherë realizon rubrikë me pyetje Instastory, ku fansat kanë mundësi të shuajnë kuriozitetin për shumë detaje, sidomos për marrëd hënien e saj me Markun.Pamjet KE TU.

“Ça komplimenti të bën Marku?”, e ka pyetur së fundmi një ndjekës. Rudina nuk ka hezituar të përgjigjet, duke treguar komplimentet që i ka bërë partneri këtë mëngjes.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓

“Sot në mëngjes: Ti zemër je nis për djalë, krejt kot ke dalë vajzë. Të kam shok të ngushtë”, ka treguar Rudina, duke na shkrirë së qeshuri.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Mos i ka punët keq me Markun? Rudina flet hapur: Më thotë në mëngjes t’i je nisur për…!! – Lajmi i Fundit (ddc24news.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *