Mihrija shkon në emision televiziv, Do befasoheni me veshjen e saj

 

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ëiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ajo se fundmi ka qenë në një emision televiziv. Veshja e saj ka marrë gjithë vëmendjne.

Kësaj here Mihrija ja ka huqur fort në veshje.

Mihrija shkon në emision televiziv, Do befasoheni me veshjen e saj – Zeri Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *