Majlinda me këto foto do ta bëjë të pendohet Majkin

Njihet në publik si ish e dashura e reperit Majk. Majlinda Zeka dhe reperi Majk ishin në një lidhje dashurie, ku nga kjo lidhje sollen në jetë një djalë, shkruan AlbKos News. Që nga ndarja Majlinda mori një famë të madhe duke u komentuar në çdo paraqitje. Së fundi ajo ka publikuar disa foto, ku shihet e veshur mjaftë bukur dhe me stil. Sigurisht se më këtë fotografi dhe me këtë bukuri, Majlinda do ta bëjë Majkin të pendohet se cfarë ka humbur. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Majlinda me këto foto do ta bëjë të pendohet Majkin – Aktive (factenews.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *