Lajm i papritur, Hashim Thaçi me koronavirus? Ja gjendja e tij

Lajm i papritur, Hashim Thaçi me koronavirus? Ja gjendja e tij

Një nga të prekurit me virusin COVID-19 është edhe Këshilltari i Presidentit të Kosovës, Ismail Syla.
Syla aktualisht po trajtohet në Klinikën Infektive në QKUK.Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social facebook nga Iset Prekazi, Syla shihet që është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se po e rimerr veten nga ky virus.
Burimi: https://gazetaprogresi.com/lajm-i-papritur-hashim-thaci-me-koronavirus-ja-gjendja-e-tij/
Është fake sepse titulli nuk ndërlidhet me tekstin dhe titulli nuk është i vërtet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *