Kritikoi motrat Vjollca, Getoari telefonon Alketa Vejsiun, ja cfarë bën moderatorja

Krahas fotove të motrave Marina dhe Luana Vjollca në Dubai ku moderatoret po kalojnë pushimet këto ditë se bashku me partnerët e tyre, Alketa Vejsiu nçpçrmjet revistës që dejton “Class”, bëri një përshkrim-paralelizëm se pse shqiptarët pëlqejnë ‘bukurinë arabe’ me sheikë, forma të kolme, e buzë të fryra; e jo atë italiane e franceze.

Por, duket se ky postim nuk i ka pëlqyer aspak bashkëshortit të Marinës, reperit Getoar Selimi, pasi burime për “Anabel” bëjnë me dije se Getoari ka tentuar vazhdimisht të komunikojë me Alketën.

Po ashtu raportohet se Alketa nuk i është përgjigjur.

Pas mesazheve dhe tentativës së reperit për të folur me moderatoren Vejsiu, kjo revistë editoi statusin përbri fotos së motrave Vjollca duke shkruar thjesht: “Motrat Vjollca në Dubai”.

Nuk dihet nëse pas kthimit, Merina, Luana apo Getoari do t’i kërkojnë llogari Alketës për komentet e saj, lidhur me pushimet luksoze që ata po kalojnë këtë fundvit në Dubai.

Kritikoi motrat Vjollca, Getoari telefonon Alketa Vejsiun, ja cfarë bën moderatorja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *