Ja ç’ bëri fansi i Kidës në koncert derisa ajo këndonte bashkë me Ledrin

Kida është përballur së fundmi me një situatë aspak të këndshme në koncert.

Ajo ishte në skenë së bashku me këngëtarin Ledri Vula, ku teksa po fliste me fansat e pranishëm, një person ka shkuar pranë saj duke e kapur nga krahu për të bërë një foto.

Menjëherë ka ndërhyrë sigurimi për të larguar personin në fjalë, ndërsa Kida dhe Ledri Vula dukeshin të habitur nga ky incident.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *