I Riu Porosit Pizza Ne Tirane, Por Shikoni Cfare Surprize Gjen Brenda

Visual search query image

Kur ushqehesh neper fastfoodet ne Shqiperi duhet ti besh gjithmone syte kater sepse cfare nuk pret . Duhet te jesh shume i kujdesshem dhe vigjilet me ate qe konsumon.Mire qe produktet jane shtrenjtuar por ndonjehere jane dhe te rrezikshme.

Si ky rast kur nje i ri shkon ne nje piceri ne Tirane dhe porosit nje pica me kerpudha dhe sallam.Mire qe e blen me cmim te kripur por brenda pices gjen nje gozhde, kjo nuk kishte bere vaki por ja qe ndodh.

I riu porosit pizza ne Tirane, por shikoni cfare surprize gjen brenda – Online (worldhitsnewz.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *