Harroi ta mbyllte në kafaz, gjarpri i frikshëm del jashtë dhe alarmon lagjen (Video)

 

Një piton 5.4 metra i gjatë, pasi kishte dalë nga kafazi, u ngjit në çatinë e pronarit të tij, duke frikësuar shumë banorë të lagjes. Banorët e tmerruar kanë thirrur policinë, e cila shkoi në vendin e ngjarjes. Devin, pronari i gjarprit gjigant, kërkoi falje për incidentin.

Ai tha se pitoni i tij është miqësor ndaj njerëzve, por si mund ta besojnë banorët? Dhe kur u pyet si doli gjarpri i frikshëm dhe tmerroi mëhallën, Devin tha se ai kishte harruar ta mbyllte kafazin kur ishte larguar nga shtëpia. /noa.al/

Harroi ta mbyllte në kafaz, gjarpri i frikshëm del jashtë dhe alarmon lagjen (Video) (news69times.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *