Grida Duma Dhe Ervin Salianji Në Një Lidhje? Çifti Kapet Mat Në Plazh

CNA.al ka publikuar një foto të ish-deputetëve të PD-së, Grida Duma dhe Ervin Salianjit, teksa janë ulur në një tavolinë dhe bisedojnë me njëri-tjetrin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Fotot janë bërë në Qerret, ku çifti Salianji-Duma janë ulur në një kafe por nuk dihet me saktësi se kur mund të jetë shkrepur kjo foto mes dy kolegëve.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Grida Duma Dhe Ervin Salianji Në Një Lidhje? Çifti Kapet Mat Në Plazh – Online (infospostmedia.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *