Gjithmonë Goja Ime Mbante Erë Të Keqe Dhe Unë Me Këtë Kurë Zhduka Erën E Keqe Të Gojës Në 5 Minuta

 

Është krejtësisht normale të zgjoheni në mëngjes me frymëmarrje të keqe. Era e keqe shkaktohet nga bakteret që mbajnë në gojë gjatë natës. Fryma e keqe ndikon vetëbesimin e njerëzve dhe i bën ata të ndihen të zënë ngushtë. Megjithatë, ekziston një zgjidhje që do ta bëjë gojën të ndjehet e freskët dhe e pastër.

Përbërësit:

Lëngu i 2 limonave,
Një gotë me ujë të ngrohtë,
1/2 lugë gjelle pluhur kanelle,
Një lugë mjaltë,
Një lugë sodë buke.

Gjithmonë goja ime mbante erë të keqe dhe unë me këtë kurë zhduka erën e keqe të gojës në 5 minuta – Online (active24news.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *