Gëzimja vishet kështu për qejf të vjehrrës së famshme

Ajo, njihet për interpretimin e mrekullueshëm të muzikës live, por edhe një mori këngësh që janë hite.

Jashtë vëmendjes së publikut nuk ka mbetur as jeta e saj private, e aq më pak reja bukuroshe, shkruan “Kosovarja”.

Remzia është meraklie e veshjes dhe grimit dhe ka shumë qejf që edhe reja e saj të duket gjithmonë bukur.

Gëzimja nuk ja prish qejfin, duke u veshur gjithmonë mirë e me shije, sidomos në raste të veçanta.

Gëzimja vishet kështu për qejf të vjehrrës së famshme (kosovarja-ks.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *