Gëzimja i ka bo 100 mijë edhe më nuk po ja ndin

 

 

Reja e këngëtares Remzie Osmani me sa duket ka impenjime të tjera në jetë përpos marrjesh me rrjete sociale.
Krahasuar me gratë e tjera, ajo poston dukshëm më pak në Instagram, rrjetin më të famshëm të momentit.

Gëzimja, ka kohë që nuk ka postuar ndonjë fotografi në këtë rrjet social dhe po rri indiferente ndaj interesimit të ndjekësve.
Gëzimja numëron 100 mijë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është nga ato reja që poston shpesh.

 

Gëzimja i ka bo 100 mijë edhe më nuk po ja ndin (gazetastar.pw)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *