Fitoi 10 mijë euro në ‘Big Brother VIP’, Einxhel Shkira tregon për herë të parë ku i çoi paratë dhe i lë të gjithë pa fjalë

Fitoi 10 mijë euro në ‘Big Brother VIP’, Einxhel Shkira tregon për herë të parë ku i çoi paratë dhe i lë të gjithë pa fjalë

 

 

Moderatorja Einxhel Shkira arriti të shkojë në finalen e “Big Brother VIP”, duke fituar kështu 10 mijë euro, ashtu si çdo finalist.

E ftuar së fundmi në “Why not”, ajo ka zbuluar se paratë i ka shpenzuar më së shumti për ushqim.

Biseda me Roza Latin:

Einxhel: Mezi ulem me këto kilogramët që kam shtuar.

Roza: Me thënë të drejtën mua më dukesh shumë në formë.

Einxhel: O zemra po si do e harxhoja atë 10-mijëshen unë?

Roza: Pra kjo është përgjigja për pyetjen që ne ishim kuriozë.

Einxhel: Po. Se 4 muaj aty brenda kam ngrënë vetëm tost. E kisha problem të përshtatesha me ushqimin kështu që kur dola çfarë kisha merak e hëngra.

Roza: Cilat janë ushqimet e tua të preferuara?

Einxhel: Sushi, tradicionalet, sallatat e ndryshme, hamburger, pica. Atje brenda mund të të shkonte mendja për diçka, por ishte e parealizueshme kjo ishte e keqja.

Fitoi 10 mijë euro në ‘Big Brother VIP’, Einxhel Shkira tregon për herë të parë ku i çoi paratë dhe i lë të gjithë pa fjalë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *