Fifi poston imazhin e ëmbël krahë Adisit dhe zbulon sekretin e tyre

 

Fifi dhe Adisi ka disa javë që po e shijojnë lidhjen e tyre derisa edhe e zyrtarizuan duke treguar publikisht.

Kështu dyshja në çdo moment që mund të shkrepin fotografi së bashku i postojnë edhe në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Ndërsa, në imazhin e fundit ku çifti janë shfaqur të lumtur duke buzëqeshur, artistja ka zbuluar një sekret të tyre duke  ndarë me ndjekësit.

Ajo ka shkruar në mbishkrim duke thënë se zihen, zemërohen me njëri tjetrin por mbi të gjitha duhen.

Këngëtarja nga Ferizaj ka shkruar se thyejnë edhe rregulla, por çfarë rregulla thyejnë së bashku?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *