E veshur si ushtarake, Arjola do t’iu shkrijnë me pamjen

 

Arjola Demiri, është aktorja tropojane që bëri një bujë të madhe në Big Brother.

Ani pse nuk arriti që të shkojë në finale, Arjola në fakt fito çmimin e madh, duke ia siguruar një apartament fëmijëve të saj, të cilën ia dhuroi Top Channel, shkruan ORAinfo.

Pas daljes nga izolimi, Arjola është munduar që çdo moment të saj të lirë ta kalojë me fëmijët dhe të afërmit e saj.
Ajo tani është duke e shijuar në maksimum ‘lirin’ pas daljes nga shtëpia e famshme.

Aktorja se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me rroba ushtarake.

E rregulluar me stil, Arjola shfaqet super joshëse në këto imazhe. Çka po paralajmëron me këtë veshje aktorja nga Tropoja. /ORAinfo/

E veshur si ushtarake, Arjola do t’iu shkrijnë me pamjen – Ora Info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *