E tha vet! Ja kush qenka dashuria e Kall ashit

Kall ashi poston fotografi nga më të ndryshmet në faqen e saj në Instagram, ku ndiqet nga shumë njerëz.
Ata që e ndjekin Kallashin në këtë rrjet social, duan të shohin më shumë nga ajo dhe kërcimtarja i shpërblen.
Kall ashi nuk ngurron që kohë pas kohe të postoj foto e video të ndryshme, te cilat marrin mijëra pëlqime.

Mirepo se fundi ajo ka postuar nje story te atij qe nihet si femija me i famshem ne bote Hasbullah teksa e quan ‘dashuria ime’./InfoKosova/

Lojtës Videosh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *