Bora Zemani bëhet nervoze në program,Ja çfarë i ndodhë asaj sot!

 

Bora Zemani, moderatorja që drejton programin “Për’Puthen” tash e dy sezone pati situata nga më të ndryshmet gjatë gjithë kohës.E shpesh herë këto situata brenda programit bëjnë që edhe Bora te reagoj ndonjëherë edhe ndryshe nga ajo se si jemi mësuar të shohim.

Mirëpo, dje në një video të postuar nga gazetari Olti Curri, e konfirmon nervozen e moderatores.

Teksa vajzat po debatonin, Bora kthehet nga çunat duke bere disa veprime qe nënkuptojnë se ajo nuk po mund t’a duronte më debatin me tone të larta mes vajzave.

Kujtojmë se Bora këto kohë u përfol shumë lidhur me jetën e saj personale dhe marrëdhënien me ish-partnerin Donaldin.

 

Bora Zemani bëhet nervoze në program,Ja çfarë i ndodhë asaj sot! (gazetastar.pw)

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *