Arjan Konomi: “Boren Do E Marr Une, Jam I Lumtur Me Gjerat Qe Po Ndodhin Mes Nesh…

Arjan Konomi: “Boren Do E Marr Une, Jam I Lumtur Me Gjerat Qe Po Ndodhin Mes Nesh…” Takimi romantik i Borës dhe Donaldit, ishte momenti kur të gjithë fansat prisnit një ribashkim me tyre.Menjëherë pas kësaj filluan reagimet e shumta të personazheve publike, të cilët i kanë dhënë përkrahje Borës përmes postimeve në rrjetet sociale.Në puntatën e sotme të “Për’puthen”, Bora më të filluar emisionin mori një kompliment nga miku i saj, Arjan Konomi i cili është edhe opinionist në program…

Arjan Konomi: “Boren Do E Marr Une, Jam I Lumtur Me Gjerat Qe Po Ndodhin Mes Nesh…” – Online (infospostmedia.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *