Ana Rustemi shfaqet qysh e ka fal Zoti

Një nga moderatorët që dallohet për prezantimin e saj unik në ekran.
Ana Rustemi veçohet edhe për stilin e saj se si shfaqet gjithherë e më bukur duke e treguar edhe atë të jashtme.

Së fundi, ajo e dëshmoi se natyrale dhe pa grim duket edhe më mirë.
Bukuroshja zeshkane ka postuar disa fotografi të ndryshme nga dita e sotme ku është shfaqur ashtu siç e ka falë perëndia, dhe duket mjaft në formë të mirë.

Ana Rustemi shfaqet qysh e ka fal Zoti (gazetastar.pw)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *