Adriana Matoshi ndahet nga i dashuri?

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura dhe të suksesshme në vend.

Këtë e ka dëshmuar puna e saj e pa lodhshme.

Ndërkaq ajo komentohet shumë për jetën e saj private, tashmë dihet se Adriana Matoshi është në lidhje dashurie me një të huaj që është shumë vite më i ri se vet aktorja, ky fakt e ka bërë atë të jetë kryefjalë e mediave rozë çdo ditë.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një video që ka postuar Adriana në Tik Tok.

Aktorja ka vendosur një efekt që tregon se ku do të jetë pas 10 viteve, në përgjigjen më poshtë i doli se do të ketë martesë të palumtur.

Shkrimi i bashkangjitur me videon e saj la të kuptohej shumë.

Ajo shkroi: “Hajt gajle e madhe, u msova mo.”

Se a është ndarë ajo nga i dashuri, apo kjo ishte vetëm shaka, kjo ende nuk dihet. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *