A jetojnë edhe më tej bashkë Nora dhe Roberti?

 

Marrëdhënia e këngëtares Nora Istrefi dhe ish bashkëshortit të saj, Robert Berisha, shpesh ka habitur njerëzit.

 

Ata janë ndarë, por shumë shpesh hapen fjalë se janë bashkuar, se i kanë dhënë një shanse njëri tjetrit, etj.

Por, më e çuditshmja është se çifti jetojnë në të njëjtën shtëpi në një nga lagjet e famshme në periferi të Prishtinës, shkruan “Kosovarja”.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha për një kohë ishin çifti më i njohur dhe i përfolur i showbizit. Ata kanë bashkë edhe një vajzë, Renenë.

 

A jetojnë edhe më tej bashkë Nora dhe Roberti? (kosovarja-ks.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *