24 orë pas ndarjes, Melisa pendohet dhe kërkon rikthimin tek Andi

 

 

Gjatë ditës së djeshme u raportua shumë për lidhjen e Andit dhe Melisës.

Ishte Melisa ajo që ngriti dyshime për një ndarje të mundshme ndaj Andit, shkruan lajmi.net.
“E penduar deri në pikë të fundit! U kry!”, shkruante Melisa duke fshirë fotot me Andin duke na lënë të kuptojmë se çifti i dha fund.
Prej më shumë sesa 1 viti ata kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, duke nisur edhe bashkëjetesën.
Dy të rinjtë u njohën në ”Përputhen” dhe që atëherë kanë qenë një nga dyshet më të ndjekura dhe të pëlqyera për fansat.
Kjo nuk është hera e parë që në rrjetet sociale ata publikojnë foto dhe thënie duke lënë të kuptojnë se janë ndarë.
Edhe më herët ishte e njëjta situatë, ku pak ditë më pas ata sërish janë pajtuar.
Edhe kësaj radhe duket se situata po përsëritet sërish.
Vetëm 24 orë pasi u raportua për ndarjen e tyre, Melisa i ka dhënë sinjalet se tashmë kërkon një rikthim me Andin.
Ajo ka postuar pikturën e një vajze duke qarë dhe tregon se kjo është gjendja e saj aktuale.
“Mbase jam pak impulsive, më fal për fjalët e gabuara që të thashë sepse isha me nerva”, shkruan Melisa./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *