“Zemra më është thyer për ty”, Donaldi me tjetër deklaratë për Borën?

 

 

Këtë të shtunë pritet të publikohet bashkëpunimi i Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Dodës.

Këngëtarët kanë bashkuar forcat për këngën e titulluar “A e din”.
Ishte pikërisht Donald Veshaj ai i cili mori sërish vëmendje me veprimin e tij.
Ai ka publikuar një video në rrjete sociale duke performuar një pjesë të këngës dhe teksti ka marrë vëmendjen e të gjithëve.
“A e din ti sa dashni kam pasur unë për ty? A e din ti se mu zemra për ty m’është thy?”, thuhet në këngë.
Ndjekësit menjëherë e kanë marrë si dedikim për moderatoren Bora Zemani, pasi vetë Donaldi ka pranuar se është penduar dhe kërkon një rikthim me të.
https://www.literal.media/zemra-me-eshte-thyer-per-ty-donaldi-me-tjeter-deklarate-per-boren/227805?fbclid=IwAR1XK84rpXqI8-qWJMztw4y6yozAklJJ3axcKwA29ySibACBHs3u7VgMNxg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *