Xhensila dhe Anxhelina me të njëjtën veshje mijëra euroshe

Xhensila dhe Anxhelina  me të njëjtën veshje mijëra euroshe

 

 

kemi parë që figurat e njohura të ekranit bëjnë xing në veshje me njëri-tjetrin. Kësaj here ndodhi mes Xhensila Myrtezajit dhe Anxhelina Hadërgjonaj.

Vajzat kanë publikuar në Instagramin e tyre projektet e reja që do të sjellin dhe të dya shfaqen me të njëjtën xhaketë, ngjyrë gold.

Më një kërkim, zbuluam se xhaketa është e Valentino dhe kushton jo më pak se 3.500 euro.

Image

 

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *