VESHJA LUKSOZE E BORA ZEMANIT, 1250 EURO FUSTANIN, DHE MBI 1000 EURO TAKAT

Bora Zemani vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara në rubrikën rozë.

Prezantuesja e famshme u lakua shumë për lidhjen e saj të dështuar me Donaldin, por duket se ajo tashmë i takon të kaluarës.

Bora ka publikuar ca foto joshëse dje të kombinuar me fustanin me ngjyrë pink.

Fustani i markës “Area” kushton hiç më pak se 1250 euro, ndërsa takat e modelit “Tomford” kushtojnë plot 1100 euro./Indeksonline/