Vera Oruçaj pushtohet nga leshi

Vera Oruqaj - Syt e Mi Sonte Skan Gjum - video Dailymotion

 

 

Këngëtarja Vera Oruçaj, po jeton mes Amerikes dhe Kosovës, pasi po kalon kohë andej e këndej.

Këngëtarja ka treguar se në Kosovë deshiron te rri me shumë, madje më tepër se në SHBA, atje ku është e vendosur prej shumë vitesh bashkë me familjen.

Bashkëshortja e Sunaj Sraçit e nëna e Sevenit, ani pse në të 60-tat, po duket shumë bukur.

Në këtë foto, këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore shfaqet si zonjë e rëndë./Kosovarja/

Vera Oruçaj pushtohet nga leshi (worldtopnewses.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *