Vajza shqiptare që shpallet “Miss Michigan America 2022”, të gjithë po flasin për bukurinë e saj!

Sukseset e shqiptarëve në botë shtohen dita-ditës. Së fundmi, Marinela Shpati është shpallur “Miss Michigan America 2022”.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes disa fotografive që ka shpërndarë me ndjekësit në rrjetet sociale. Në postimin e bërë në “Instagram”, Marinela ka falënderuar të gjithë për mbështetjen që ia kanë dhënë gjatë gjithë kësaj kohe, duke treguar se i është shumë mirënjohëse.

“Para së gjithash dua ta nis këtë postim duke falënderuar Zotin, sepse koha e tij është gjithmonë perfekte. Sepse ai ka bërë dhe vazhdon të bëjë gjëra të mahnitshme për mua!about:blank

Na bëri të gjithëve krenarë! Kjo është vajza

Jam vërtet e nderuar që u zgjodha Mrs. Michigan America 2022. Faleminderit të gjithëve që besuat tek unë dhe që më dhatë mundësinë të ndaj zemrën time! Faleminderit Michigan që më zgjodhët mua për t’ju përfaqësuar! Jam përgjithmonë mirënjohëse.

Vajza shqiptare që shpallet “Miss Michigan America 2022”, të gjithë po flasin për bukurinë e saj! – Hena.al | Lajmi i Fundit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *