Trixa kapet mat ne leksionet e yoga-s me…(FOTO)

Një nga aktivitetet sportive të preferuara të Beatrix Ramosaj është yoga.Këngëtarja ka vite që e ushtron këtë sport dhe besoj se e keni parë se çfarë formash trupore ka.

Porr Trixa nuk e bën vetëm këtë sport ajo shoqërohet nga Bella (qenushi i saj) e cila mesa duket është fanse e yogës, sepse kur Beatrix i thotë hajde të bëjmë “stretching” Bella i merr menjëherë kom andat.Këngëtarja e njohur është duke shijuar gjithashtu edhe sukseset e saj në muzikë, pasi kënga e saj e re “Më shumë se ti” ka më shumë se 2 milion klikime në YouTube.Shiko videon:

Trixa kapet mat ne leksionet e yoga-s me…(FOTO) – Shqiperia (trendliveg24.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *