Tra Jtimi I Cili Zgjat 14 Dite: Ja Se Si 62-Vjeçarja Largoi Th Injat

Flokët tuaja mund të thinjen edhe para kohe. Ato fijet e argjendta me kalimin e moshës kanë bukurinë e tyre, por shumë individë mund të ndihen në siklet.
Për të mbuluar thinjat ka shumë produkte me kimikate, që nga ngjyrat e flokëve, apo edhe shampo bimore.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ne ju sjellim një trajtim që zgjat vetëm katërmbëdhjetë ditë!
Përbërësit / 5-6 patate. Gjysmë litër ujë. Tas.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Përdorimi: Qëroni patatet fillimisht dhe lëkurat hidhini në një tenxhere të madhe dhe derdhni brenda ½ litër ujë. Jepni një valë për 20-30 minuta në temperaturë të mesme.
Kullojini lëkurat nga lëngu dhe lëreni të ftohet para se ta aplikoni te flokët tuaja.
Lajini flokët normalisht hidhni edhe këtë lëng patatesh dhe thani flokët. Përsëriteni trajtimin 2-3 herë në javë. Flokët e argjendtë nuk do të duken më!

Tra Jtimi I Cili Zgjat 14 Dite: Ja Se Si 62-Vjeçarja Largoi Th Injat – Lajmi i Fundit (ddc24news.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *