“Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër, më shiko pak”, Beatrix Ramosaj mesazh Donaldit: Më rrinë të gjithë meshkujt nga…

“Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër, më shiko pak”, Beatrix Ramosaj mesazh Donaldit: Më rrinë të gjithë meshkujt nga…

 

 

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka marrë shumë famë edhe pse ‘Big Brother Vip’ ka përfunduar. Beatrix brenda shtëpisë u lidh me Donaldin, por duket që gjërat jashtë nuk shkuan siç duhet dhe marrëdhënia e tyre përfundoi.

Beatrix i ka dërguar një mesazh të ‘koduar’ ish-partnerit të saj brenda Big Brother VIP, Donald Veshajt.

Përmes një video në Tik Tok, në të cilën është zëri i një vajze, Trixa përcjell mesazhin se është super femër. Trixa shton se ajo nuk është vlerësuar sa duhet, fjalë këto që u interpretuan si një mesazh për Donaldi.

‘Unë super femër, më rrinë të gjithë meshkujt nga mbrapa. Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër, më shiko pak’ -thotë Trixa.

“Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër, më shiko pak”, Beatrix Ramosaj mesazh Donaldit: Më rrinë të gjithë meshkujt nga…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *