Tha se e kishte bërë bllok, Arjola i kundërpërgjigjet Fifit

Fifi i drejtohet Antonelës: Nuk je këtu në Përputhen

 

 

 

Gjatë ditës së djeshme në mediat rozë u diskutua një deklaratë e këngëtares së njohur, Fifit.

Kjo pasi Fifi është shprehur se në ditëlindjen e Monikës kishte njerëz të padëshiruar.

Pas kësaj ajo tha edhe emrin e Arjolës e cila sipas Fifit e ka bllokuar në “Instagram”.

Si duket marrëdhënia e tyre nuk duket edhe aq e mirë.

Pas këtyre lajmeve në adresë të saj, Arjola ka vendosur të reagojë qetësisht në rrjetet sociale duke postuar një story ku edhe kishte shkruar një lloj kundërpërgjigje.

”Lajkatarët duken si shokë, ashtu siç duken ujqërit si qentë. Kurrë mos e nënvlerëso fuqinë e një gruaje Alfa”, thotë Arjola në postimin e saj të fundit.

“Alpha” është edhe një nga tatuazhet që Arjola ka në krah dhe që tregon se vetbesimi është pika e saj më e fortë.

Tha se e kishte bërë bllok, Arjola i kundërpërgjigjet Fifit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *